Autobazár Malý Šariš

Náš autobazár má širokú ponuku preverených áut s pravými kilometrami, za ktoré zmluvne ručíme.

100+

pozitívnych recenzií

Overené kilometre

Na každom našom aute Vám zmluvne garantujeme pravosť kilometrov a kompletnú históriu vozidla. Všetky sú zo Slovenska.

Autá bez investícií

Všetky autá, ktoré náš autobazár predáva sú vo veľmi dobrom stave a sú pripravené na okamžité používanie ihneď po predaji.

Profesionalita

Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou a veľmi profesionálne. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom áut. Presvedčte sa.

Autobazár Malý Šariš

Autobazár Malý Šariš AVV Auto Vám ponúka výber z viac ako 70 kvalitných, slovenských áut s prevereným nájazdom a históriou. Zmluvne Vám garantujeme nájazd každého auta a všetky sú dôkladne skontrolované pred predajom. Len si vyberte a ihneď môžete jazdiť.

Kúpili sme si v tomto autobazáre autíčko. Maximálna ochota splniť všetky naše požiadavky pred kúpou, príjemné a odborné vystupovanie, vybavenie všetkých náležitostí vrátane poistenia a prepisu. Odovzdávané auto s prednáškou o jeho používaní a množstvom cenných rád. Odporúčam, my sme maximálne spokojní 🍀. Keďže nemôžem napísať ďalšiu recenziu, dnes 23.11. dopĺňam, že na majiteľa autobazáru, Ing. Róberta Gduľu sa môžte obrátiť aj po kúpe vozidla, pomôže a poradí pri ďalšom servise. Ešte raz ďakujeme.

Iveta Beresova

Autobazár Malý Šariš

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Rádi Vám poradíme. Navštívte nás alebo si dohodnite jazdu na skúšku s Vami vybraným autom.

Ing. Róbert Gduľa - predajca

Predaju áut sa venujem už niečo vyše cez 10 rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a vždy sa mu snažím nájsť vozidlo, ktoré reálne potrebuje. Dbám na ľudský prístup a dobré vzťahy. Vždy komunikujem vecne a jasne. Každému klientovi dokážem pomôcť nielen s kúpou auta, ale venujem sa aj poisteniu, lízingu atď. Neváhajte navštíviť náš autobazár, ponúkneme Vám kávu a môžete si pozrieť našu aktuálnu ponuku. Náš autobazár sa nachádza v Kapušanoch pri Prešove.
Kontaktovať
Róbert Gduľa - predajca