Autobazár Župčany

Náš autobazár má širokú ponuku preverených áut s pravými kilometrami, za ktoré zmluvne ručíme.

100+

pozitívnych recenzií

Overené kilometre

Na každom našom aute Vám zmluvne garantujeme pravosť kilometrov a kompletnú históriu vozidla. Všetky sú zo Slovenska.

Autá bez investícií

Všetky autá, ktoré náš autobazár predáva sú vo veľmi dobrom stave a sú pripravené na okamžité používanie ihneď po predaji.

Profesionalita

Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou a veľmi profesionálne. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom áut. Presvedčte sa.

Autobazár Župčany

Autobazár Župčany ponúka široký výber kvalitných a preverených áut za rozumné ceny. U nás nájdete širokú ponuku slovenských i zahraničných značiek, od malých mestských áut až po rodinné MPV.

Všetky autá sú pred predajom dôkladne skontrolované a odborne pripravené, takže si môžete byť istý, že kúpite spoľahlivé auto s preverenou históriou. Zmluvne garantujeme kilometrový nájazd a ponúkame Vám možnosť skúšobnej jazdy, aby ste sa presvedčili o stave auta.

V prípade potreby Vám radi poradíme s výberom a pomôžeme Vám vybrať to najlepšie auto pre Vás. Personalizovaný prístup k zákazníkom a dôraz pre ich potreby a požiadavky je pre náš autobazár AVV Auto kľúčový.

V prípade záujmu o nákup nového auta alebo výmenu súčasného, neváhajte kontaktovať Autobazár Župčany. Budete odchádzať s autom, ktoré ste hľadali.

Ing. Róbert Gduľa - predajca

Predaju áut sa venujem už niečo vyše cez 10 rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a vždy sa mu snažím nájsť vozidlo, ktoré reálne potrebuje. Dbám na ľudský prístup a dobré vzťahy. Vždy komunikujem vecne a jasne. Každému klientovi dokážem pomôcť nielen s kúpou auta, ale venujem sa aj poisteniu, lízingu atď. Neváhajte navštíviť náš autobazár, ponúkneme Vám kávu a môžete si pozrieť našu aktuálnu ponuku. Náš autobazár sa nachádza v Kapušanoch pri Prešove.
Kontaktovať
Róbert Gduľa - predajca