O nás

História našej spoločnosti

Predajom vozidiel sa zaoberáme už 11 rokov. Prvotne ako predajcovia v autorizovaných predajniach – kde sme naberali potrebné skúsenosti ohľadom komunikácie s klientmi, leasingu, poistenia vozidiel a odborných znalosti. V skratke komplexné služby pri predaji áut a tak isto aj predajom náhradných dielov vozidiel.
Kontakt

Vízia spoločnosti

Zákazník pre nás je na prvom mieste! Naším cieľom je, aby zákazníci kúpili kvalitné jazdené auto z našej ponuky za výhodných podmienok. Víziou našej spoločnosti je seriózne a profesionálne uspokojovanie zakaznických potrieb. U nás komunikácia nekončí pri predaji vozidla, radi pomôžeme a poradíme pri ďalšom servise vozidla.

Prečo práve Autobazár AVV Auto

V autobazári Kapušany pri Prešove Vám ponúkame široký výber kvalitných a spoľahlivých áut za rozumné ceny. Naším cieľom je sprostredkovať Vám jedinečný a príjemný zážitok pri nákupe auta. Všetky naše autá sú pred predajom dôkladne skontrolované a odborne pripravené, takže si môžete byť istý, že kúpite auto s preverenou históriou a kilometrovým nájazdom. Okrem toho Vám ponúkame možnosť skúšobnej jazdy, aby ste sa presvedčili o stave auta. Našou silnou stránkou je osobný prístup k zákazníkom a dôraz na ich potreby a požiadavky. Naši odborní predajcovia Vám radi poradia s výberom a pomôžu Vám vybrať to najlepšie auto pre Vás. V autobazári Kapušany pri Prešove zažijete ústretový a profesionálny prístup, ktorý Vám zaručuje, že odtiaľ odídete s autom, ktoré presne zodpovedá Vašim požiadavkám. Preto neváhajte a navštívte nás, radi Vám pomôžeme vybrať ten správny automobil.
Kontakt