Autobazár Bardejov

Náš autobazár má širokú ponuku preverených áut s pravými kilometrami, za ktoré zmluvne ručíme.

100+

pozitívnych recenzií

Overené kilometre

Na každom našom aute Vám zmluvne garantujeme pravosť kilometrov a kompletnú históriu vozidla. Všetky sú zo Slovenska.

Autá bez investícií

Všetky autá, ktoré náš autobazár predáva sú vo veľmi dobrom stave a sú pripravené na okamžité používanie ihneď po predaji.

Profesionalita

Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou a veľmi profesionálne. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom áut. Presvedčte sa.

Autobazár Župčany

Autobazár Bardejov – miesto, kde môžete nájsť široký výber kvalitných a overených áut za rozumné ceny. Naša ponuka zahŕňa rôzne slovenské i zahraničné značky, od malých mestských áut po rodinné MPV.

Všetky vozidlá, ktoré ponúkame, sú pred samotným predajom podrobené dôkladnej kontrole a odborne pripravené, aby sme Vám mohli poskytnúť spoľahlivé auto s overenou históriou. Zmluvne garantujeme presný počet najazdených kilometrov a navyše Vám umožňujeme vyskúšať si auto prostredníctvom skúšobnej jazdy, aby ste sa mohli presvedčiť o jeho stave a výkone.

Ak potrebujete radu pri výbere, naši odborníci Vám s radosťou pomôžu nájsť najlepšie auto pre Vás. V Autobazáre Bardejov si zakladáme na personalizovanom prístupe k zákazníkom a snažíme sa naplniť ich individuálne potreby a požiadavky. Pre nás je každý zákazník dôležitý a naším kľúčovým záujmom je zabezpečiť Vašu spokojnosť.

Ak máte záujem o kúpu nového auta alebo o výmenu súčasného vozidla, neváhajte nás kontaktovať. V Autobazáre Bardejov Vám radi pomôžeme a uistíme sa, že odchádzate s tým autom, ktoré ste dlho hľadali a ktoré vyhovuje Vašim očakávaniam.

Ing. Róbert Gduľa - predajca

Predaju áut sa venujem už niečo vyše cez 10 rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a vždy sa mu snažím nájsť vozidlo, ktoré reálne potrebuje. Dbám na ľudský prístup a dobré vzťahy. Vždy komunikujem vecne a jasne. Každému klientovi dokážem pomôcť nielen s kúpou auta, ale venujem sa aj poisteniu, lízingu atď. Neváhajte navštíviť náš autobazár, ponúkneme Vám kávu a môžete si pozrieť našu aktuálnu ponuku. Náš autobazár sa nachádza v Kapušanoch pri Prešove.
Kontaktovať
Róbert Gduľa - predajca