Autobazár Ľubotice

Náš autobazár má širokú ponuku preverených áut s pravými kilometrami, za ktoré zmluvne ručíme.

100+

pozitívnych recenzií

Overené kilometre

Na každom našom aute Vám zmluvne garantujeme pravosť kilometrov a kompletnú históriu vozidla. Všetky sú zo Slovenska.

Autá bez investícií

Všetky autá, ktoré náš autobazár predáva sú vo veľmi dobrom stave a sú pripravené na okamžité používanie ihneď po predaji.

Profesionalita

Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou a veľmi profesionálne. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom áut. Presvedčte sa.

Autobazár Ľubotice? U nás v AVV Auto máme širokú ponuku vyše 70 dostupných, slovenských, preverených áut, ktoré Vám budú spoľahlivo slúžiť. U nás Vám zmluvne garantujeme kilometrový nájazd každého auta. Každé jedno auto dôkladne preveríme a pripravíme pre nového majiteľa.

Všetky autá, ktoré náš autobazár má na sklade sú skontrolované a pripravené k okamžitému používaniu. Iba sadnúť a jazdiť.

Autobazár Ľubotice má pre Vás širokú ponuku áut.

Autobazár Ľubotice

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Veľmi radi a ochotne Vám poradíme. Pokojne sa u nás zastavte alebo si dohodnite testovaciu jazdu Vášho vyhliadnutého auta.

„Autobazár môžeme len odporučiť. Musím vyzdvihnúť seriózne a profesionálne jednanie predajcu aj majiteľa autobazáru. Kvalitné a preverené autá kupované na Slovensku, čo bola pre kúpu auta pre nás podmienka. Rozhodne stojí prísť pozrieť autá do AVV AUTO určite si niečo vyberiete.“

S každým zákazníkom jednáme profesionálne, o čom svedčia aj naše recenzie, ktorých je už vyše 100 a stále pribúdajú. S predajom áut už máme cez 11 rokov skúseností a vďaka tomu vieme, čo predávame.

Našu ponuku áut si môžete taktiež pozrieť na stránke Autobazár.eu

Ing. Róbert Gduľa - predajca

Predaju áut sa venujem už niečo vyše cez 10 rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a vždy sa mu snažím nájsť vozidlo, ktoré reálne potrebuje. Dbám na ľudský prístup a dobré vzťahy. Vždy komunikujem vecne a jasne. Každému klientovi dokážem pomôcť nielen s kúpou auta, ale venujem sa aj poisteniu, lízingu atď. Neváhajte navštíviť náš autobazár, ponúkneme Vám kávu a môžete si pozrieť našu aktuálnu ponuku. Náš autobazár sa nachádza v Kapušanoch pri Prešove.
Kontaktovať
Róbert Gduľa - predajca