Autobazár Ľubotice

Autobazár Ľubotice? U nás v AVV Auto máme širokú ponuku vyše 70 dostupných, slovenských, preverených áut, ktoré Vám budú spoľahlivo slúžiť. U nás Vám zmluvne garantujeme kilometrový nájazd každého auta. Každé jedno auto dôkladne preveríme a pripravíme pre nového majiteľa.

Všetky autá, ktoré náš autobazár má na sklade sú skontrolované a pripravené k okamžitému používaniu. Iba sadnúť a jazdiť.

Autobazár Ľubotice má pre Vás širokú ponuku áut.

Autobazár Ľubotice

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Veľmi radi a ochotne Vám poradíme. Pokojne sa u nás zastavte alebo si dohodnite testovaciu jazdu Vášho vyhliadnutého auta.

„Autobazár môžeme len odporučiť. Musím vyzdvihnúť seriózne a profesionálne jednanie predajcu aj majiteľa autobazáru. Kvalitné a preverené autá kupované na Slovensku, čo bola pre kúpu auta pre nás podmienka. Rozhodne stojí prísť pozrieť autá do AVV AUTO určite si niečo vyberiete.“

S každým zákazníkom jednáme profesionálne, o čom svedčia aj naše recenzie, ktorých je už vyše 100 a stále pribúdajú. S predajom áut už máme cez 11 rokov skúseností a vďaka tomu vieme, čo predávame.

Našu ponuku áut si môžete taktiež pozrieť na stránke Autobazár.eu

Autobazár Prešov Ľubotice