Autobazár Veľký Šariš

Náš autobazár má širokú ponuku preverených áut s pravými kilometrami, za ktoré zmluvne ručíme.

100+

pozitívnych recenzií

Overené kilometre

Na každom našom aute Vám zmluvne garantujeme pravosť kilometrov a kompletnú históriu vozidla. Všetky sú zo Slovenska.

Autá bez investícií

Všetky autá, ktoré náš autobazár predáva sú vo veľmi dobrom stave a sú pripravené na okamžité používanie ihneď po predaji.

Profesionalita

Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou a veľmi profesionálne. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom áut. Presvedčte sa.

Autobazár Veľký Šariš

Autobazár Veľký Šariš je pre Vás tou správnou voľbou pri výbere nového ojazdeneného auta. Náš autobazár disponuje širokou ponukou áut ako napríklad Škoda, Volkswagen, Ford a mnoho ďalších. Každé z našich áut vždy dôkladne preveríme.

Zmluvne garanatujeme každému zákazníkovi počet najazdených kilometrov každého auta. Nemusíte sa báť, že Vaše auto má stočené kilometre. Všetky autá v našom autobazáre majú slovenský pôvod a prechádzajú prísnou kontrolou.

Autobazár Veľký Šariš
Autobazár Veľký Šariš

Autobazár Veľký Šariš

V čase písania tohto textu máme na sklade vyše 70 áut. Výhodou nakupovania u nás je, že sme schopní odkúpiť Vaše staré auto ako protihodnotu nového auta zakúpeného v našom autobazáre. Taktiež preberáme zodpovednosť za stav vykúpeného auta.

Náš autobazár je v Kapušanoch pri Prešove. Je to iba na skok od Prešova. Neváhajte nás navštíviť. Ponúkneme Vám dobrú kávu a vieme taktiež poradiť pri výbere Vášho nového auta a možnostiach financovania. Leasing Vám naši predajcovia vedia vybaviť do 2 hodín.

Našu ponuku áut si môžete taktiež pozrieť aj na stránke Autobazár.eu

Ing. Róbert Gduľa - predajca

Predaju áut sa venujem už niečo vyše cez 10 rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a vždy sa mu snažím nájsť vozidlo, ktoré reálne potrebuje. Dbám na ľudský prístup a dobré vzťahy. Vždy komunikujem vecne a jasne. Každému klientovi dokážem pomôcť nielen s kúpou auta, ale venujem sa aj poisteniu, lízingu atď. Neváhajte navštíviť náš autobazár, ponúkneme Vám kávu a môžete si pozrieť našu aktuálnu ponuku. Náš autobazár sa nachádza v Kapušanoch pri Prešove.
Kontaktovať
Róbert Gduľa - predajca